Sylwester z dzieckiem

Nowy Rok już tuż tuż a co się z tym wiąże – oczywiście Sylwester! Wielu młodych, ale także i tych z zaawansowanym stażem, rodziców jest rozdartych pomiędzy chęcią świętowania a chęcią świętowania…z dziećmi. W końcu dzieci też zasługują na to aby świętować zakończenie starego i rozpoczęcie Nowego Roku.
Otóż, tak się składa, że można to połączyć! Nie mówimy tu o dobrze znanych domówkach, do których się uciekamy właśnie dlatego, że chcemy włączyć nasze dzieci w celebrowanie zakończenia roku. W naszym mieście i okolicach jest mnóstwo miejsc, organizacji i instytucji, które wyszły naprzeciw potrzebom rodziców i zorganizowały przyjęcia z okazji zakończenia roku. Wszystko w przyjaznych dzieciom godzinach i miejscach z atrakcjami, które docenią nie tylko mali imprezowicze, ale też ich rodzice.

Mnóstwo opcji, w zależności od tego gdzie mieszkamy i jak daleko chcemy podróżować, można znaleźć na stronach:

Fun Day For Kids in the Chicago Northwest Suburbs:
www.fundayforkids.com/family-friendly-new-years-eve-2017/

KidWinks:
kidwinks.com/chicagokids/event/guide/holidays/new-years-eve-for-chicago-kids

Red Tricycle:
http://redtri.com/chicago/new-years-eve-parties-for-kids/ 

A po imprezie z dziećmi możemy, jak najbardziej,  kontynuować zabawę w domu, z bezalkoholowym szampanem i smakołykami, gwizdkami, czapeczkami, zimnymi ogniami i w przebraniach – im huczniej i bardziej kolorowo tym lepiej.
Niektórzy wybiorą wyjazd za miasto, na narty albo uciekną w cieplejsze klimaty, a dla tych, którzy wolą spokojne świętowanie  dobrą opcją będzie domowe piżama party, ulubiona opcja niejednego zmęczonego rodzica.
Jakkolwiek będziecie celebrować i gdziekolwiek będziecie – wszystkim świętującym małym i dużym życzymy udanej i niepowtarzalnej zabawy, pięknych wspomnień i udanego startu w Nowy Rok – oby był lepszy niż ten mijający.
Do Siego Roku!

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *