Język polski dla Twojego dziecka!

Artykuł Sponsorowany

Polskie dzieci mieszkające poza granicami kraju często mają nikły kontakt z polską kulturą i językiem. Wychowanie w zagranicznym otoczeniu powoduje osłabienie polskich tradycji i poczucia tożsamości narodowej, dlatego warto zadbać o rozwój najmłodszych wykorzystując nowoczesne technologię. Ucząc się z Polonijką – Polonijną Szkołą Podstawową ( polonijka.edu.pl) Twoje dziecko pozna geografię Polski, jej historię i  tradycję, a to wszystko bez wychodzenia z domu w dogodnym dla Was czasie!

Jak wygląda nauka i co warto wiedzieć?

  • Oferta kształcenia obejmuje dzieci w wieku 5-15 lat.
  • Uczniowie otrzymują dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, gdzie na ich indywidualnym koncie nauczyciele zamieszczająmateriały z zakresu polskiej podstawy programowej i scenariusze zajęć potrzebne do nauki. Dzięki doświadczeniu polskich pedagogów, wszystkie treści są atrakcyjne dla dzieci i pozwalają na przekazanie wiedzy w angażujący sposób.
  • Integralną częścią nauki w tym systemie są cotygodniowe spotkania on-line, które pozwalają na utrwalenie wiedzy, a dodatkowo stanowią okazję do kontaktu z nauczycielem i rówieśnikami.
  • Rodziny, którym zależy na częstszym kontakcie z pedagogami mogą skorzystać z lekcji w trzyosobowych grupach, dzięki którym uczniowie szybciej i łatwiej przyswajają wiedzę, a nauczyciele mogą bardziej zaangażować się w rozwój każdego z nich.
  • Przez cały okres nauki rodziców wspiera Telefoniczna Pomoc Dydaktyczna, czyli polscy nauczyciele, którzy chętnie udzielają porad i informacji dotyczących kształcenia najmłodszych.
  • Każdy uczeń może wziąć udział w “Koledze z ławki” i dzięki temu komunikować się ze swoim rówieśnikiem, uczniem Polonijki. W ten sposób dzieci ćwiczą swoje umiejętności językowe, ale również mają okazję do poznania osoby, która znajduje się w podobnej sytuacji, co stanowi dodatkowe wsparcie.
  • Na koniec roku szkolnego istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu on-line stanowiącego doskonałą okazję do sprawdzenia swojej wiedzy. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku uczniowie otrzymują świadectwo Polonijki, które w połączeniu ze świadectwem z zagranicznej szkoły ułatwia kontynuacje nauki po powrocie do Polski i stanowi dodatkowy atut.

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka i rozwijaj jego zainteresowania. Przekonaj się sam, czy to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej rodziny. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (www.polonijka.edu.pl/rejestracja )  i przez 7 dni bezpłatnie testuj wersję próbną Internetowej Platformy Edukacyjnej! Roczny koszt nauki wynosi 3.000 zł, czyli zaledwie 250 zł miesięcznie! Do końca sierpnia można skorzystać z promocji, płacąc jedynie połowę tej ceny! Pamiętaj, że znajomość języków gwarantuje większe możliwości w dorosłym życiu, a dzieci mają naturalną zdolność uczenia się ich. Zainwestuj w język polski Twojego dziecka!

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *